Planning

LEESCLUB  BOEKENHOF

 

'Van alle redenen om een boek te lezen is plezier wel het meest in ongenade geraakt.'

(Gerrit Komrij)

 

 

Hieronder vind je alvast waneer welke boeken op het programma staan. Er zijn twee groepen, groep 1 wordt ingepland op donderdag en groep 2 op woensdag. Elke groep start om 19u00 en probeert te eindigen om 21u00 in het leeshuisje.

 

  • 2019:

 

Groep 1:               Groep2:           Boek:                                                           

07 Februari:      13 Februari:      Annelies Verbeke, 'Dertig dagen'

25 April:           24 April:           Yevgeny Zamyatin, 'Wij'

06 Juni:            12 Juni:              Lisa Halliday,'Asymmetrie' 

05 September:  11 September:   Ulrich A. Boschwitz, 'De reiziger' 

14 November:   06 November:   David Garnett, 'Vrouw of vos'

 

 

  • 2018:

 

Groep 1:               Groep2:           Boek:                                                           

08 Februari:      21 Februari:      Koen Peeters,'De mensengenezer'

19 April:            25 April:          Patrick Dewitt,'The Sister Brothers'

07 Juni:              13 Juni:            Gaëlle Josse,'Laatste dagen op Ellis Island'

06 September:  12 September:   Gurzio Malaparte,'Het bal in het Kremlin'                                                     

22 November:  14 November:   Alejandor Zambra,'Bonsai

 

  • 2017:

 

Groep 1:              Groep2:           Boek:                                                           

02 Februari:     15 Februari:       Jeroen Olyslaegers, 'Wil'

27 April:           19 April:           Hanya Yanagihara, 'Een klein leven'

22 Juni:             14 Juni:             Javier Marías, 'De verliefden'

07 September:  13 September:   Níkos Kazantzákis, 'Christus wordt weer

                                                   gekruisigd                                                                       

16 November:  22 November:   Alessandro Baricco,'Zijde'

 

 

  •  2016:

Groep 1:                Groep2:           Boek:                                                           

11 Februari:      17 Februari:       P.F.Thomése,'Onderwaterzwemmer'

14 April:            20 April:           Karel Čapek,'Oorlog met de salamanders'

02 Juni:              22 Juni:             Ian McEwan,'Kinderwet'

08 September:  14 September:    Michel Tournier,'De Elzenkoning'

17 November:  23 November:    Hiraide Takashi, 'De Kat'

 

 

  • 2015:

- Februari:    Ágota Kristóf, 'Het dikke schrift.'

- April:          James Salter,'Lichtjaren.'

- Juni:            Milan Kundera,'De Grap.'

- September: Rafael Chirbes,'Aan de oever'

- November: Aron Grunberg, 'Tirza.'

 

  •  2014:

         - Februari:     John Williams,'Stoner

         - April:          Joke Van Leeuwen,'Feest van het begin.'

         - Juni:            Katherine Kressman Taylor,'Adres onbekend.

         - September: W.F. Hermans, 'De donkere kamer van Damokles.'

         - November: Giuseppe Tomasi di Lampedusa,'De Tijgerkat.'

 

  •    2013:

        - 21/02/2013: Dostojevski 'De Broers Karamazov'

        - 25/04/2013: Peter Terrin 'Post Mortem'

        - 02/06/2013: Zadie Smith 'NW'

        - 26/09/2013: David Grossman 'Een vrouw op de vlucht voor een bericht'

        - 21/11/2013: Gabriel Garcia Marquez 'Liefde in tijden van Cholera'